عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۴۶۳۳
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
مدیر حوزه علمیه خوزستان:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهرام پور، گفت: تعدادی از طلاب و روحانیون ایرانی مقیم نجف اشرف، به نیابت از همه‌کسانی که در پویش «راه حسین-راه بهشت» شرکت می‌کنند، در مسیر اربعین حسینی گام نهاده و ثواب قدم‌هایشان را اهداء می‌کنند به خیرانی که در این روزهای سخت، دست نیازمندان را گرفته و آن را حمایت کرده‌اند؛ پس خود را به خیل مشتاقان اباعبدالله الحسین(ع) رسانید که این راه، راه بهشت است...

خود را به خیل مشتاقان اباعبدالله الحسین(ع) رسانید که این راه، راه بهشت استعقیق:حجت‌الاسلام‌والمسلمین مسعود بهرام پور، مدیر حوزه علمیه خوزستان، در گفتگویی، با اشاره به پویش «راه حسین-راه بهشت»، اظهارداشت: در این پویش که مردم بازمانده از سفر زیارت اربعین حسینی، بخشی از هزینه‌ای که قرار بود خرج سفر اربعینی خود کنند را از طریق کد دستوری #۱۴۷۸۰*۶۶۵۵* به‌حساب مؤسسه خیریه راه بهشت، زیر نظر نماینده ولی فقیه در خوزستان، جهت کمک به خانواده‌های نیازمند مناطق محروم خوزستان واریز می‌کنند.

وی تصریح کرد: پس از واریز مبالغ جمع آوری شده، بسته‌های غذایی خشک، تهیه و توسط مبلغان مستقر در مناطق محروم سراسر خوزستان، میان خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهرام پور، با اشاره به آغاز زیارت به نیابت از خیران، گفت: هم‌اکنون تعدادی از مبلغان ایرانی مقیم نجف، به نیابت از خیرانی که در این پویش شرکت کرده‌اند، در حال پیاده‌روی در مسیر اربعین حسینی هستند.

مدیر حوزه علمیه خوزستان، در پایان با بیان اینکه پویش «راه حسین-راه بهشت» تا انتهای ماه صفر ادامه خواهد داشت، بیان کرد: گر چه در روز اربعین جمعی از طلاب ما که در نجف حضور دارند زیارتی را به نیابت انجام خواهند داد، اما نیت می‌شود هر کس تا پایان ماه صفر در این پویش شرکت کند، در فیض این زیارت اربعین شریک گشته و از آثار معنوی آن بهره‌مند باشد.

 

منبع:حوزه


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین