عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۴۵۸۷
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
کارگروه برنامه‌ریزی مراسم اربعین حسینی و کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین، جمعی از سخنرانان و مداحان را برای اجرای برنامه‌ها و مجالس عزاداری در قالب رسانه‌ای به منظور پخش از رسانه ملی حضور خواهند داشت.

عقیق:کارگروه برنامه‌ریزی مراسم اربعین حسینی و کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین امسال با توجه به عدم حضور زائران ایرانی به دلیل شیوع ویروس کرونا در راهپیمایی عظیم اربعین برنامه‌هایی تدارک دیده و در این راستا جمعی از سخنرانان و مداحان شامل حجج‌اسلام علیرضا پناهیان و علیرضا سعیدیان و مداحان شامل مجتبی رمضانی، علی مهدوی‌نژاد، مهدی سروری، حسن شالبافان و امیر عباسی برای اجرای برنامه‌ها و مجالس عزاداری در قاب رسانه‌ در کربلا و مسیر پیاده‌روی حضور خواهند داشت.

این سخنرانان و مداحان امشب سه برنامه خواهند داشت که از شبکه‌های دو و قرآن سیما پخش زنده می‌شود. ابتدا از ساعت ۱۳:۳۰ حجت‌الاسلام علی سعیدیان سخنرانی و امیر عباسی مرثیه‌خوانی می‌کند که این مراسم از کربلای معلی به صورت زنده در شبکه قرآن پخش می‌شود.

همچنین از ساعت ۱۴ نیز حجت‌الاسلام پناهیان سخنرانی و مهدی سروری مرثیه‌خوانی خواهند داشت که این مراسم نیز از کربلای معلی به صورت زنده در شبکه دوم سیما پخش زنده می‌شود. از ساعت ۱۹:۳۰ نیز دعا توسل با نوای مهدی سروری از شبکه قرآن سیما پخش زنده می‌شود.

 

 


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین