عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۴۵۳۹
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۸
عبدالرضا رحمانی فضلی در محل وزارت کشور با مادر گرانقدر شهید حسین خرازی فرمانده شجاع لشگر امام حسین علیه السلام در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

دیدار وزیر کشور با مادر شهید حسین خرازیعقیق:امروز ۱۳ مهرماه، در آستانه اربعین حسینی، عبدالرضا رحمانی فضلی با مادر گرانقدر شهید حسین خرازی فرمانده شجاع لشگر امام حسین علیه السلام در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

وزیر کشور در این دیدار، ضمن تمجید از مجاهدت خالصانه این فرمانده شجاع دفاع مقدس، مادر گرانقدر شهید را مورد تکریم قرار داد و بر نقش بسیار مهم خانواده معظم شهدا در استمرار موفقیت های کشور و مقاومت در برابر همه سختی ها تأکید کرد.

شهید حاج حسین خرازی، فرمانده مقتدر، مخلص و شجاع لشگر امام حسین علیه السلام که فرماندهی رزمندگان استان اصفهان را در دفاع از میهن اسلامی بر عهده داشت، از مؤثر ترین فرماندهان دفاع مقدس بود که سرانجام در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای پنج، به لقای پروردگار پیوست و به وجه ا... نظر کرد.

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا در مورد این شهید بزرگوار میفرماید: او سردار رشید اسلام و پرچمدار جهاد و شهادت بود که با ذخیره‌ای از ایمان و تقوا و جهاد و تلاش شبانه‌روزی برای خدا و نبرد بی‌امان با دشمنان اسلام، در آسمان شهادت پرواز کرد و بر آستان رحمت الهی فرود آمد و به لقاءا... پیوست.

 

منبع:فارس


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین