عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۴۴۸۸
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
فرماندار ویژه خرمشهر گفت: مرز شلمچه تا اطلاع ثانوی بسته است و هیچ موکبی در این مرز برپا نشده و هیچ زائری نیز در آن وجود ندارد

مرز شلمچه تا اطلاع‌ثانوی بسته استعقیق:محمد حیدری امروز در گفت‌وگویی در خرمشهر، اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا دولت عراق مرز شلمچه را به صورت یکطرفه تعطیل کرد و با توجه به شیوع این ویروس این تعطیلی دو طرفه شد تا امنیت و سلامت مردم دو کشور به خطر نیفتد. 

وی عنوان کرد: این تعطیلی تاکنون ادامه دارد و با توجه به مذاکرات صورت گرفته دولت عراق هیچ زائر خارجی را برای ایام اربعین حسینی نمی‌پذیرد و از طرفی بر اساس تصمیم ستاد کرونا مرزهای کشور تا اطلاع‌ثانوی بسته خواهد بود. 

فرماندار ویژه خرمشهر گفت: مرز شلمچه اکنون بسته است و هیچ زائری نمی‌تواند از این مرز عازم کشور عراق شود و زائران و مسافرانی که به خرمشهر و مرز شلمچه مراجعه کردند، برگردانده شدند. 

حیدری عنوان کرد: عموم مردم ایران اخبار و مسائل مربوط به اربعین را از رسانه‌های معتبر، موثق و رسمی دنبال کنند و به هیاهوی فضای مجازی و نشر اخبار غلط دقت و توجه نکنند.

وی بیان کرد: مردم و زائران دقت کنند که نباید غیرقانونی وارد کشور عراق شوند چرا که دولت عراق بر اساس قوانین داخلی خود برای تردد‌کنندگان غیرمجاز جریمه مالی سنگین و حبس اعمال می‌کند. 

فرماندار ویژه خرمشهر گفت: مرز شلمچه تا اطلاع ثانوی بسته است و هیچ موکبی در این مرز برپا نشده و هیچ زائری نیز در آن وجود ندارد. 

 

منبع:فارس

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین