عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۴۱۵۳
تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
حجت‌الاسلام ناصر رفیعی در حاشیه تفسیر سوره حجرات در جامعةالمصطفی العالمیه شهر قم، گریزی به حاشیه‌های این روزها و جعل و استفاده ابزاری از دین توسط افرادی که هدفی جزء خودنمایی و جذب مخاطب ندارند، زد.

عقیق:حجت‌الاسلام ناصر رفیعی روز شنبه پانزدهم شهریورماه در حاشیه تفسیر سوره حجرات در مدرسه امام خمینی(ره) جامعةالمصطفی العالمیه شهر قم، گریزی به حاشیه‌های این روزها و جعل و استفاده ابزاری از دین توسط افرادی که هدفی جزء خودنمایی و جذب مخاطب ندارند، زد و اظهار داشت: امروز برخی در کشور نقد و سوال را با هتاکی و مسئولیت گریزی اشتباه گرفتند. استفاده ابزاری از تاریخ و حمله به ارزش‌های دینی انجام می‌دهد. آقا حر را واسطه قرار می‌دهد و برای تبلیغ اسلام رحمانی در حالی که خود با خشونت این حرف‌ها را می‌زند و در این میان به صداوسیما، به مسئولین و سرتاپای نظام هجمه می‌کند.

وی افزود: اولاً اینکه داد و فریاد می‌کنید و می‌گویید برید کنار، شما از فلانی بدتر هستید، با این حرف‌هایتان جور در نمی‌آید. ثانیا چرا نمی‌گویید عبیدالله حر جحفی به چه دلیل از کاروان امام حسین جدا شد؟ زیرا او امتیاز می‌خواست و امام حسین نپذیرفت. از کسی که مانده و می‌گوید خوب کردم و پیشمان هم نیست، دفاع می‌کنید. او با حر فرق دارد. از کسی دفاع می‌کنید که عذرخواهی کوچکش نمی‌کند. حر گردن کج کرد و گفت: توبه من را می‌پذیری؟ 

رفیعی با بیان این‌که متاسفانه حوزه نیز پاسخی به افرادی نظیر آقامیری نمی‌دهد، افزود: من این تفکر [آقامیری] را از داعش خطرناک‌تر می‌دانم.

فیلم این پاسخ را اینجا ببینید:

تعداد بازدید : 165

 

حسن آقامیری در یکی از سخنرانی‌های خود در ماه محرم با اشاره به توبه حر بن ریاحی محضر امام حسین(ع)، حملاتی را به مسئولین و نظام جمهوری اسلامی به خاطر طرد بعضی از چهره‌های هنری بدسابقه قبل از انقلاب صورت داده بود.


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین