عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۳۶۴۲
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: با توجه به لزوم برگزاری مراسم عزاداری در فضاهای غیرمسقف، اگر مسئولان هیات‌ها تاکنون موفق به تهیه مکان مناسب نشده‌اند، می‌توانند از فرصت باقی مانده با همکاری این سازمان استفاده کنند.

عقیق:حجت‌الاسلام علی‌اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در گفت‌وگویی اظهار داشت: با توجه به لزوم برگزاری مراسم عزاداری در فضاهای غیرمسقف، اگر مسئولان هیات‌ها و اقامه‌کنندگان عزای سیدالشهداء علیه‌السلام تاکنون موفق به تهیه مکان مناسبی نشده‌اند، می‌توانند بر اساس شناختی که از امکانات منطقه برگزاری هیات خود دارند، برای در اختیار گرفتن فضاهای باز موجود اقدام کنند.

وی افزود: این هیأت‌ها برای استفاده از صحن امام‌زادگان مدفون در استان تهران با مراجعه به مدیر آستان مورد نظر، مدارس آموزش و پرورش با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش مناطق شهر تهران و شهرستان‌های استان، برای بهره‌برداری از فضای باز فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ با ثبت نام در وبگاه jelveyesoog.farhangsara.ir، برای برگزاری هیات در بوستان‌ها با مراجعه به مناطق شهرداری تهران، برای به‌کارگیری ورزشگاه‌ها به ادارات ورزش و جوانان و نیز برای استفاده از حیاط نواحی و حوزه‌های مقاومت بسیج به معاونت فرهنگی رده‌های مقاومت بسیج مراجعه کنند. همه مراجعات به نهادهای مذکور، می‌بایست با معرفی‌نامه از سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران صورت پذیرد.

سهرابی گفت: طلایه‌داران و علمداران اقامه عزای سیدالشهدا در صورت وجود ناهماهنگی و اختلال در روند اخذ مجوزها با شماره ۰۹۳۰۷۷۷۷۶۸۶ تماس گرفته و یا به سامانه پیامک ۱۰۰۰۰۴۴۴ اطلاع دهند تا در اسرع وقت، پیگیری صورت پذیرد. 

براساس این گزارش، محل ادارات سازمان‌ تبلیغات اسلامی در مناطق مختلف تهران را در زیر مشاهده کنید:

 

منبع:فارس

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین