عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۱۱۳۲۶
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
زینب سلیمانی، دختر سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی در تازه ترین مطلب خود در اینستاگرام جلوه های از محبت و عشق یاروفادار پدر را بازگو کرد.

عقیق:شاید بتوان از سردار حسین پورجعفری به عنوان یکی از سرداران گمنامی یاد کرد که تازه بعد از شهادتش، خیلی ها او را شناختند؛ در معرفت شهید پورجعفری همان جمله قابل تأملی که بر سنگ مزارش نوشته شده شاید کافی باشد: کسی که تا لحظه شهادت و حتی خاکسپاری، حاج قاسم را رها نکرد؛ این یعنی او راه را و همراه شدن برای رسیدن به مقصد را خیلی خوب پیدا کرده بود.

زینب سلیمانی، دختر سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی در تازه ترین پست خود در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت:

 

«نمی توانم از حسین پورجعفری نام نبرم»

از بردار نزدیک تر از پدر دلسوزتر

 

حسین آقای پورجعفری

کسی که بابا هر وقت می خواست وصفش را برای ما بکند یک جمله می گفت: مثل پروانه دور من می گردد...

 

 

مگر می شود تو را از یاد ببریم وقتی ما نبودیم کنار بابا، شما به قول خود بابا همانطور که پدر دور فرزندش می گردد حسین پورجعفری دور من می گردد.

 

 

شب ها تا زمانی که مطمئن نمی شدی بابا خوابیده نمی خوابیدی و صبح ها قبل از بابا بیدار می شدی و دم در اتاق می نشستی.

 

 

همیشه جیب هایت پر بود از کشمش و توت خشک، قدم به قدم از ترس گرسنه ماندن فرمانده ات، یارت، دست در جیب می کردی و در دهانش می گذاشتی.

 

 

چگونه می توان از تو یاد نکرد وقتی- با تمام اینکه می دانستی همسرت در اوج احتیاج به تو هست- بابا ما را واسطه کند در سفر آخر -که برگشتی نداشت- بگوید حسین را منصرف کنید با من نیاید.

 

 

با گفتن این جمله ما به تو، رنگ رخسارت دیدن داشت. ما را حلال کن که عشقت را نفهمیدیم فقط جوابت را شنیدیم که گفتی یعنی من حاجی را وسط بیایان تنها بگذارم....!!؟

 

 

کاش بودی سراغ بابا را از تو می گرفتیم، تو هیچ وقت ما را بی جواب نگذاشتی.

 

سلام مان را به بابا برسان

سفر بع سلامت یار وفادار»

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: