عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۰۹۹۶
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵
فراخوان «همایش بین‌المللی دیپلماسی حج؛ اتحاد و انسجام امت اسلامی» از سوی معاونت بین‌الملل بعثه مقام معظم رهبری اعلام شد.

عقیق:معاونت بین‌الملل بعثه مقام معظم رهبری با همکاری و مشارکت جامعه المصطفی‌العالمیه، پژوهشکده حج و زیارت و مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها «همایش بین‌المللی دیپلماسی حج؛ اتحاد و انسجام امت اسلامی» را برگزار می‌کند.

دیپلماسی حج و مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری، دیپلماسی حج و جریان‌های نوظهور، دیپلماسی حج و انجمن‌ها و سازمان‌‌های مردم نهاد، دیپلماسی حج و فضای مجازی و رسانه‌ها، دیپلماسی حج و هم‌گرایی و هم‌افزایی امت اسلامی، دیپلماسی حج و بهره برداری از ظرفیت‌های انسانی مسلمانان (حوزه‌های علمیه، مراکز علمی و دانشگاهی و شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی دینی) و دیپلماسی حج؛ فرصت‌ها و تهدیدهای فراروی وحدت و انسجام امت اسلامی از جمله محورهای فراخوان این همایش به شمار می‌آید.

علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده تا ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری به رایانامه:  diplomacy.hajj@gmail.com  ارسال کنند. همچنین محققان و پژوهشگران می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۰۲۵۳۷۱۸۶۵۵۵ تماس بگیرند.

همایش بین‌المللی دیپلماسی حج؛ اتحاد و انسجام امت اسلامی، پنجشنبه ۸ اسفند  ۹۸ ساعت ۸ صبح در پژوهشکده حج و زیارت در قم برگزار می‌شود.


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین