عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۰۷۹۷
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
واکنش حجت الاسلام سید حسین آقامیری به توقف پخش زنده برنامه های جهان آرا و ثریا
اگر فرمانده ای در وسط میدان جنگ، همزمان با تشدید حملات دشمن، به جای بیشتر کردن مهمات همان مقدار مهمات را هم از دست نیروهایش بگیرد! راجع به او چگونه باید قضاوت کرد، کار این فرمانده چه نام دارد‌؟

عقیق: در پی فشارهای دولتی برای توقف پخش زنده دو برنامه جهان آرا و ثریا ، بسیاری از چهره های فرهنگی انقلاب نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده اند .

تازه ترین این واکنش ها یادداشت حجت الاسلام سید حسین آقامیری از پژوهشگران و اساتید حوزه است:

نباید دهان حق را بست / مسئولی که ظرفیت نقد شدن ندارد بیجا کرده بر صندلی ریاست تکیه زده است

بسم الله الرحمن الرحیم

جنگ رسانه ای علیه انقلاب اسلامی هر روز بیشتر می شود، اما مسئولان صدا و سیما هر روز منفعل تر می شوند.
برنامه فرمول یک بخاطر انتقاد مجری برنامه به مطلبی که مجری دیگری در شبکه ای دیگر گفته بود متوقف می شود و دو برنامه #ثریا و #جهان_آرا بخاطر روشنگری، تبیین و نقد سیاست های دولت، مجلس و... از پخش زنده تبدیل به برنامه های ضبطی می شوند.

به زعم بعضی از مدیران سازمان صدا وسیما جرم مجری  فرمول یک نقدِ یک مجری انقلابی است و جرم برنامه  ثریا و  جهان آرا ظاهرا بیان مطالبِ کارشناس است که رعایت ادب در آن نبوده...

با کمی تامل و دقت می توان فهمید که این حرف ها و ادله مدیران سازمان صدا و سیما بهانه ای است برای ساکت کردن این برنامه ها که در بیان حقایق با مردم صادقانه عمل می کردند،
وگرنه طبیعی است که در یک برنامه زنده امکان چنین مباحثی هم هست ولی در دایره انصاف نیست زحمت این برنامه ها را نادیده گرفت و به یکباره پخش زنده دو برنامه موفق را به ضبطی تبدیل کردو برنامه دیگر را متوقف کرد!

آنچه که معلوم است دو گروه به شدت از این اتفاق خوشحالند، گروه اول کسانی که بارها با بیان این مطالب و روشنگری و تبیین برای مردم اظهار مخالفت کردند و گروه دوم نفوذی های در سازمان صدا وسیما که مهمترین کار آنها از بین بردن جریان های انقلابی در سازمان است.
جناب آقای علی عسگری! رییس محترم صداوسیما!
اگر فرمانده ای در وسط میدان جنگ، همزمان با تشدید حملات دشمن، به جای بیشتر کردن مهمات همان مقدار مهمات را هم از دست نیروهایش بگیرد! راجع به او چگونه باید قضاوت کرد، کار این فرمانده چه نام دارد‌؟

جناب آقای علی عسگری!
در حالی که شبکه های مختلف متصل به نظام سلطه در صدد ناامید کردن و انتشار بد بینی در بین مردم هستند شما برنامه هایی که صادقانه مشکلات کشور را برای مردم تبیین می کردند و مردم می دیدند که در رسانه ملی می شود مسئولان کشور را مورد نقد قرار داد و حرف های دل مردم را بیان کرد با این سیاست غلطِ از بین بردید.

تا کی و تا کجا می خواهید صدا و سیما را اینقدر منفعلانه مدیریت کنید؟ این سیاست ها جز ایجاد التهاب، بدبینی در بین مردم و نادیده گرفتن زحمت عزیزانی که سال هاست در این برنامه ها جان می کنند، ثمره دیگر ندارد.

اگر مسئولی در این کشور ظرفیت نقد شدن ندارد، بیجا کرده است بر صندلی ریاست تکیه بزند، اینجا جمهوری اسلامی ایران است...
برنامه ثریا و جهان آرا و فرمول یک در مسیر خود حرکت می کنند، طبق راهبردها و اهداف مشخص، هر کدام با مخاطبین خاص خودشان. حال اگر بعضی از دولتی ها، مجلسی ها و...از شنیدن حرف حق خوششان نمی آید، نباید دهان حق را بست بلکه باید به گوش باطل سیلی زد...

دعاگوی شما
سید حسین آقامیری
#ثریا
#جهان_آرا
#فرمول_یک


پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
تندیس
|
-
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
0
0
افراط و تفریط هر دو تیغه های یک قیچی هستند . هرگز نباید از مرز عدالت خارج شد .برخوردهای حساب نشده و سیلی زدن های نا بجا از مرز عدالت بیرونند
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین