عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۷۶۳۳
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی با حضور در روستاهای سلیم سرایی و سرایجوق در 130 کیلومتری شهر همدان، به مشکلات مردم این روستاها رسیدگی کرد.

عقیق:حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی،  با حضور در روستاهای سلیم سرایی و سرایجوق از توابع شهرستان کبودراهنگ که در 130 کیلومتری شهر همدان قرار دارند، از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی اردوهای جهادی در این مناطق قرار گرفت و به مشکلات مردم این روستاها رسیدگی کرد.

بازدید از روند ساخت منازل مسکونی، حضور در خانه بهداشت و بررسی مشکلات موجود و تماس با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان و بررسی مشکلات مردم از مهم ترین برنامه های نماینده مقام معظم رهبری در استان همدان بود.

امام جمعه همدان در این بازدید با تقدیر از فعالیت گروه های جهادی در مناطق محروم استان همدان، گفت: این که انسان جوانانی را می بیند که با دغدغه های متعالی به صورت انقلابی و بسیجی وار سعی در محرومیت زدایی دارند واقعا لذت بخش است.

وی، انجام فعالیت های جهادی را ستودنی خواند و اظهار کرد: آنچه امروز مشاهده کردیم تلاش خالصانه عده ای از بسیجیان در روستاهای محروم استان بود که با کمترین امکانات و به صورت آتش به اختیار سعی در رفع مشکلات و محرومیت زدایی از چهره روستاها دارند.

امام جمعه همدان تصریح کرد: امیدواریم مسئولان ذیربط نیز با دیدن این سعی و تلاش، همکاری های بیشتری را با گروه های جهادی داشته باشند و در خدمت رسانی یار و یاور آن ها باشند.

وی با تاکید بر این که این اردوها زمینه ساز رشد جهادگران است، ابراز داشت: در کنار اقدامات قابل تقدیر جوانان بسیجی، حضور در اردوهای جهادی خود عرصه تربیتی خوبی برای عزیزان بسیجی است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان در پایان تاکید کرد: با حضور و دیدن تلاش های انجام شده در اردوهای جهادی انسان به این باور می رسد که تنها راه نجات کشور، ورود نسل جوان انقلابی در مدیریت کشور است.

پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: