عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۷۰۷۴
تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۷
دفتر تولیت آستان قدس رضوی برای سهولت هماهنگی دیدار حضوری با تولیت آستان قدس رضوی، راه ارتباطی را در این زمینه اعلام کرد.

دیدار آسان با تولیت آستان قدس رضوی+عکسعقیق:دفتر تولیت آستان قدس رضوی به منظور تسهیل زائران و مجاوران برای ارتباط مستقیم با تولیت آستان تلفنی جداگانه برای هماهنگی جهت ملاقات حضوری با تولیت آستان اعلام کرد.

این اقدام درپی سؤالات متعدد مردم درخصوص نحوه ملاقات حضوری با حجت‌الاسلام مروی انجام شد که عموم زائران و مجاوران امام رضا(ع) تماس با شماره ۰۵۱۳۲۲۲۵۰۳۰ دفتر ارتباطات مردمی تولیت آستان قدس در این زمینه اقدام کنند.

به گزارش فارس پیش از این هم همه مجموعه‌ها و واحد‌های زیرمجموعه آستان قدس رضوی جهت برقراری ارتباط آستان زائران و مجاوران تلفن‌هایی اعلام کرده بودند که جهت اطلاع از این شماره‌ها می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

 

 

همچنین سامانه گزارشات و رسیدگی به شکایات آستان قدس رضوی هم توسط این آستان راه‌اندازی شده که عموم مردم می‌توانند با مراجعه به این سامانه نکات، گزارشات و شکایات خود را از بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی اعلام کنند. برای مراجعه سامانه شکایات و گزارشات می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پربحث ها
پرطرفدارترین عناوین