عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۵۷۳۹
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۱
ماه بخشندگی ؛ هر هیئت یک زندگی
طرح بزرگ «ماه بخشندگی» به منظور تامین وسایل زندگی هموطنان سیل زده آغاز در حال برگزاری است . در مراسم هفتگی هیئت انصارالعباس (ع) ، با دعوت مداح اهل بیت حاج سید محمد جوادی و به همت هیئتی ها و محبین اهل بیت (ع) ، وسایل زندگی دو خانواده سیل زده تامین و ارسال شد.

عقیق: طرح بزرگ «ماه بخشندگی» به منظور تامین وسایل زندگی هموطنان سیل زده آغاز در حال برگزاری است . در مراسم هفتگی هیئت انصارالعباس (ع) ، با دعوت مداح اهل بیت حاج سید محمد جوادی و به همت هیئتی ها و محبین اهل بیت (ع) ، وسایل زندگی دو خانواده سیل زده تامین و ارسال شد.

 

تعداد بازدید : 53

در پویش ماه بخشندگی، 18 قلم کالای اساسی زندگی یکی از هموطنان سیل زده، توسط یک هیئت تامین شده و با نام هیئت برای نیازمندان ارسال می شود. این 18 قلم که شامل کالاهایی مانند یخچال فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جارو برقی، تلویزیون و ... می شود، در بازار بیش از 14 میلیون تومان هزینه دارد، اما به واسطه ارتباط مستقیم خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها با تولید کنندگان اصلی، حذف واسطه ها و دریافت نکردن سود، این بسته کامل زندگی از تولیدکنندگان ایرانی و با قیمت 8 میلیون تومان تهیه می شود و به صورت رایگان و با نام هیئتی که بانی شده، برای نیازمندان ارسال می شود.
در صورتی که هیئت، نیکوکار یا هر مجموعه دیگری، 6 میلیون تومان این هزینه را پرداخت کند، 2 میلیون باقی مانده از طریق همین پویش به مبلغ اضافه می شود. یعنی هیئت های سراسر کشور، می توانند با 6 میلیون تومان، زندگی یک خانواده سیل زده را تامین کنند.

 


پایگاه اطلاع رسانی عقیق گزارش فعالیت هیئت هایی که در این طرح بزرگ شرکت می کنند را منتشر می کنند. 
هیئت هایی که تمایل به شرکت در این پویش بزرگ را دارند عدد 1 به سامانه 10009891 ارسال کرده و یا با شماره 44570373 تماس بگیرند.
خیرین گرامی نیز می توانند با شماره گیری کد #55*1*6655*  و یا از طریق شماره کارت 5041721048355821 کمک های خود را واریز نمایند.

پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: