عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۲۵۵۱
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
در جلسه دستگاه‌های مشارکت‌کننده در طرح «بشارت ۱۴۵۲» مطرح شد
جلسه دستگاه‌های مشارکت‌کننده در طرح قرآنی «بشارت ۱۴۵۲»برگزار و در آن حاضران به موضوعاتی چون سرعت بخشیدن به ایجاد سامانه حفظ قرآن، تولید برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی متناسب با طرح، فعالیت گسترده آموزش و پرورش و... اشاره کردند.
عقیق:جلسه هماهنگی و تشریح فعالیت‌های صورت گرفته از سوی نهادها و دستگاه‌های مشارکت‌کننده در طرح ملی حفظ قرآن کریم بشارت ۱۴۵۲ در محل سالن جلسات شبکه قرآن و معارف سیما برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما ضمن تشکر از همراهی مشارکت‌کنندگان در این طرح ملی، قرآنی، بر هم‌افزایی و هم‌دلی بین دستگا‌ه‌ها و نهادها در راستای بهتر برگزار شدن این طرح تأکید کرد.

سرعت بخشیدن به ایجاد سامانه حفظ قرآن کریم، تهیه و تولید برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی متناسب با طرح، برگزاری همایش بزرگ دانش‌آموزان در مشهد، فعالیت گسترده آموزش و پرورش، نیروی انتظامی و بسیج در سطح کشوری، برگزاری جشنواره با محوریت طرح و برگزاری آزمون الکترونیکی حفظ برای کارکنان دولت از مهمترین مواردی بود که نمایندگان حاضر در جلسه به تشریح آن پرداختند.

یادآور می‌شود، این جلسه باحضور نمایندگان شبکه قرآن و معارف سیما، معاونت صدای رسانه ملی، وزارت‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش، سازمان‌های اوقاف و امور خیریه، دارالقرآن، بسیج مستضعفین، جهاد دانشگاهی،‌ نیروی انتظامی و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: