عقیق |‌ aghigh.ir

از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
2 صفحه
در نخلستان اوج با حضور شاعران و پیشکسوتان عرصه شعر برگزار شد

چهل و نهمین شب شاعر بزرگداشت استاد شهریار

چهل و نهمین مراسم شب شاعر ویژه استاد محمد حسین بهجت تبریزی(شهریار) عصر روز یکشنبه ۹۹/۶/۳۰ با حضور دکتر محمود اکرامی، دکتر اسماعیل امینی ، ناصر فیض، بهروز قزلباش، کامران شرفشاهی و... برگزار شد.

هیأت‌ها و محرم عامل موج سوم کرونا نیستند

معاون سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بیش‌ترین سخت‌گیری برای برگزاری عزاداری محرم اعمال شد، گفت: براساس اعلام وزارت بهداشت بیش‌ترین رعایت نیز صورت گرفت بنابراین با آن سخت‌گیری و بیش‌ترین رعایت، نباید در اینجا به دنبال مقصر بود.
در آئین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس مطرح شد

نظر رهبر انقلاب درباره برگزاری پیاده روی اربعین امسال

اینکه بلند شویم تا لب مرز برویم و حضرت اظهار ارادت کنیم درست نیست، باید همه در روز اربعین در خانه بنشینند و ۲، ۳ زیارت را بخوانند و نزد امام حسین شکوائیه کنند و بگویند که ما دلمان می‌خواست بیاییم اما نشد تا یک نظری و کمکی به ما بکنند.

دفاع مقدس از اول تا آخر مدبرانه بود

فرمانده معظم کل قوا فرمودند:برخی با استناد به خطایی که در بخشی انجام گرفته یا جمعی انجام دادند، مجموعه دفاع مقدس را به بی تدبیری متهم می‌کنند؛ دفاع مقدس از اول تا آخر مدبرانه و عقلایی بود.

خیلی‌ها «کربلا کربلا ما داریم می‌آییم» را شنیدند، اما حرم را ندیدند

رزمنده‌های ما در جبهه‌ها یکی از شعارهایشان زیارت کربلا بود و در دعاها و مناجات‌های خود برلب داشتند که «اللهم ارزقنا زیارت الحسین». این شوق و دلدادگی برای زیارت سیدالشهدا(ع) در نوحه‌های مداحان جبهه‌ها نیز بسیار دیده می‌شد.
مسجدی:

نپذیرفتن زائران ایرانی در عراق جنبه سیاسی ندارد

سفیر ایران در عراق گفت: نپذیرفتن زائران غیرعراقی در اربعین، جنبه سیاسی ندارد و فقط برای سلامت زائران به ویژه زائران ایرانی است. به همین علت خواهشمندیم مردم نه فقط به سمت مرز بلکه به سمت استان‌های مرزی نیز حرکت نکنند.

احتمال ضعیف اعزام محدود هوایی در ایام اربعین

با شیوع کرونا و نپذیرفتن زائر خارجی از سوی عراق در ایام اربعین، دلتنگی عاشقان ادامه دارد و همانطور که مسؤولان کشورمان اعلام کردند، سفر به عراق در ماه صفر ممنوع است. با این حال، احتمال ضعیفی برای اعزام محدود هوایی وجود دارد.
پربازدید ها