عقیق | پایگاه اطلاع رسانی هیئت ها و محافل مذهبی

کد خبر : ۱۱۰۸۵۶
تاریخ انتشار : ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
رهبر انقلاب با اختصاص اکثر صحبت‌هایشان بر روی باطن قضایای چند هفته، ذهن‌هایی را که گرفتار ظاهر حواشی شده بود، شست‌وشو دادند تا آن باطن حقیقی و فطرت الهی که به برکت خون حاج قاسم ظهور کرده بود، بیش‌تر شکوفا شود.

عقیق:سخنان رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه وقتی خوب فهم می‌شود که نقشه کلان فرماندهی ایشان در ایران و جهان و مدیریت لحظه‌ای ایشان دیده شود.

حرف جدید لزوماً به معنای گزاره و کلمات جدیدی که تا به حال نشنیده باشیم نیست (که البته در این خطبه همین هم بود)، بلکه گاهی سیاق جملات و نقاط تأکید به نحوی است که فهم و حرف جدید را می‌رساند، کما اینکه همین اشتباه در مورد گام دوم از طرف برخی انقلابیون تکرار شد.

گاهی فرمانده میدان دستورات را سال‌ها قبل داده است و مدام در مورد عملیات صحبت کرده است، اما روزی خبر از اجرایی شدن عملیات می‌دهد. اینجا دیگر تکرار دستورات نیست، بلکه خبر از شروع و حرکت عملیات است.

 در چندهفته گذشته آن قدر فتوحات و ایام الله به دست آمده که اگر مردان میدان توجه به این فتوحات نداشته باشند، نخواهند توانست گام های بعدی را درست بردارند. هر کدام از این ایام الله برای حرکت ملتکافی بود و حال آنکه چندین یوم الله در فاصله‌ای کوتاه محقق شد.

در بازی رسانه‌ای چند هفته گذشته، یوم الله‌ها گم شده بود و هنوز حق حقیقیش استیفا نشده بود. توجه به این یوم الله و تثبیت و تذکر آن بسیار مهم بود تا مسائل دیگر غبار بر آن ننشاند که این زمینه ایام الله دیگر خواهد بود.

رهبر انقلاب با اختصاص اکثر صحبت‌هایشان بر روی این باطن قضایای چند هفته، ذهن‌هایی که گرفتار ظاهر حواشی شده بود را شستشو دادند تا آن باطن حقیقی و فطرت الهی که به برکت خون حاج قاسم ظهور کرده بود، بیشتر شکوفا شود.

نکته جدید و حرف پیش‌رو وقتی زده می شود که فتوحات قبلی کاملا حفظ و تثبیت شود. فرمانده فعلاً تثبیت این فتوحات را مهم‌تر از حمله مجدد دانستند (هر چند که اشارات حمله برای اهلش محسوس بود) چرا که نیروهای انقلاب خواسته یا ناخواسته تحت تأثیر جو رسانه‌ای، حواسشان پرت شد که چه قله‌هایی را فتح کردند.

ایام الله‌هایی که در این دو هفته داشتیم:

ایام الله شهادت سردار سلیمانی: که رسوایی و روسیاهی دولت آمریکا را به بار آورد.

ایام الله تشییع شهدا: که در آن ایمان و روحیه انقلابی و باطن حقیقی و فطرت الهی ملت بروز کرد و روحیه اتحاد علیه آمریکا در منطقه بیشتر شد.

ایام الله موشکباران پایگاه آمریکا توسط موشک‌های سپاه: که حیثیت و ابهت آمریکا را شکست.

ایام الله‌هایی هم از قبل داشتیم که دوباره یادآوری شد:

ایام الله بیعت بزرگ با خط امام

ایام الله قدرت سپاه در مواقع حساس

ایام الله رزمندگان بدون مرز و حافظ امنیت

تثبیت این فتوحات و تذکر این ایام الله کار اصلی رهبر انقلاب در نماز جمعه بود تا مسئولیت ملت بر این اساس رقم بخورد. اگر این تثبیت ادامه پیدا کند و شکر آن گذاشته شود و این روحیه انقلابی و ضداستکباری، وسط میدان باشد، می‌تواند در انتخابات آینده بدرخشد و نمایندگان متناسب با این حقیقت به میدان بفرستد و در میدان انتقام، خروج آمریکا از منطقه را رقم بزنند.

اگر نخبگان این خط تثبیت را ادامه ندهند، ممکن است دوباره ظاهر بیمار و غربگرایمان نگذارد «یوم الله انتخابات» و «یوم الله انتقام و خروج شیطان اکبر از منطقه» محقق شود.

مهدی شبان

منبع:فارس


پربازدیدترین اخبار
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین