عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۷۸۷۸
تاریخ انتشار : ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
طرح شمیم حسینی برای اولین بار از طرف اداره اوقاف و امور خیریه و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی از ۶ تا ۱۱ شهریورماه جهت اهدای بن خرید ارزاق به هیات ها برگزار می شود.

عقیق:طرح شمیم حسینی که در ۱۸ امام زاده استان تهران برگزار می شود، در قالب نمایشگاه های عرضه اقلام مورد نیاز هیات ها خواهد بود.

این نمایشگاه از روز چهارشنبه ششم شهریورماه آغاز شده و تا ۱۱ شهریور ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ در بقاع متبرکه شاخص استان تهران برپا می شود و تمامی خدمات مورد نیاز هیات های مذهبی در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

بر اساس این گزارش هیات های مذهبی مستمر که از نظر زمانی مجوز آن ها تمدید شده باشد، توسط سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران معرفی می شوند و می توانند با داشتن معرفی نامه و جواز هیات از این بن کارت ها استفاده کنند. همچنین تمامی مسئولین و خدام هیات های مذهبی، مساجد و حسینه ها می توانند با حضور در مکان های تعیین شده، از تخفیف های ارزاق، پوشاک، پرچم و کتیبه های این نمایشگاه استفاده کنند.

مسئولین هیات ها می توانند عدد ۱ را به ۱۰۰۰۴۶۱۵ پیامک کرده و لینک اپلیکیشن بیرق را دریافت و آن را نصب کنند. پس از نصب با وارد کردن شماره تلفن همراه خود و دریافت کد پیامکی و وارد کردن آن کد، وارد اپلیکیشن می شوند. سپس روی آیکن شمیم حسینی کلیک کرده، کد ملی مسئول هیات را وارد کرده و استان محل جواز هیات خود را انتخاب می کنند. با ثبت درخواست، بر اساس محل جغرافیایی هیات، مشخص می شود که از کدام امام زاده در استان، باید بن کارت تخفیف شمیم حسینی را دریافت کنند.

جدول محل های برگزاری نمایشگاه به تفکیک مناطق ۲۲ گانه تهران در ادامه آمده است.

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پرطرفدارترین عناوین