عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۱۰۷۷۷۷
تاریخ انتشار : ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
برنامه‌های هفتگی مسجد مقدس جمکران برای منتظران و علاقه‌مندان امام زمان (عج) از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود که این هفته دعای توسل این مسجد با نوای سعید حدادیان قرائت خواهد شد.

عقیق:مسجد مقدس جمکران هر هفته از روز سه‌شنبه میزبان خیل عظیمی از عاشقان و منتظران امام زمان (عج) است لذا برنامه‌ریزی ویژه‌ای به صورت هفتگی برای پذیرایی و اجرای برنامه‌های معنوی در این روز صورت می‌گیرد.

دعای توسل این هفته با نوای سعید حدادیان

براساس این گزارش، برنامه‌های روز سه‌شنبه ۵ شهریورماه این مسجد با آموزش قرآن و شرح صحیفه سجادیه از ساعت ۲۰ آغاز می‌شود و مراسم دعای توسل نیز با سخنرانی حجت‌الاسلام سید حسین مومنی و قرائت دعای سعید حدادیان برگزار خواهد شد.

برنامه کمیل عارفانه در روز پنجشنبه

 برنامه‌های مسجد جمکران در روز پنجشنبه ۷ شهریورماه با عنوان «کمیل عارفانه» با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۲۰ آغاز می‌شود و مراسم دعای کمیل نیز با سخنرانی حجت‌الاسلام طباطبایی و قرائت دعای مهدی اسلام میرزایی برگزار خواهد شد.

قرائت ندبه انتظار در میعادگاه منتظران

گفتنی است، روز جمعه ۸ شهریورماه نیز برنامه‌های ویژه‌ای در مسجد جمکران برای منتظران برگزار خواهد شد که برنامه‌ها در این روز با قرائت دعای عهد در ساعت ۵:۴۵ آغاز می‌شود و مراسم دعای ندبه نیز با سخنرانی حجت‌الاسلام فرحزاد و قرائت دعای عباس حیدرزاده برگزار خواهد شد.

پایان بخش برنامه‌های هفتگی این مسجد در روز جمعه، قرائت زیارت آل یاسین در ساعت ۱۹ خواهد بود.

پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: