اخبار ویژه آرشیو اخبار
گزارشی از هشتمین قسمت برنامه مردم ماه؛ ویژه برنامه عقیق در شب های پایانی ماه مبارک رمضان؛

کویتی پور : جایگاه مداحان خیلی بالاست/ خودم را مداح نمی دانم / دکتر مجتبی مطهری: پدرم منکر حضرت رقیه(س) نبود

دکتر مجتبی مطهری فرزند شهید مرتضی مطهری، غلامعلی کویتی پور از حماسه خوانان و پیرغلامان اهل بیت و صالحه کشاورز معتمدی از بانوان کار آفرین و فعال در عرصه های اجتماعی از مهمانان این برنامه بودند.
در گفت و گوی عقیق با حاج احمد چینی مطرح شد،

بهترین دعا در شب های قدر / نقش موثر مداحان در گرایش مردم به کمک مؤمنانه و مواسات

در روایات آمده است آنجا که مؤمنین برای دعا و نیایش به‌ویژه در شب‌های قدر به دورهم جمع می‌شوند، ارواح فرشتگان الهی نیز تجمع بیشتری خواهند داشت و اگر شرایط تجمع مؤمنین فراهم باشد بی‌شک این نوع جماعت‌ها افضل‌ است.
مجموعه زیر نور ماه/ قسمت اول

رویای حرم | با صدای حاج مجتبی رمضانی| ویژه ایام شهادت امیرالمومین(ع)

نماهنگ رویای حرم با صدای حاج مجتبی رمضانی با شعری از ناصر دودانگه ، تنظیم علی افسری و تدوین محمد مهدی اسکندری کاری از موسسه فرهنگی عقیق و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی منتشر می شود.
حجت الاسلام پناهیان:

مهم‌ترین چالش ظهور، بُعد سیاسیِ آن است همان‌طور که مهم‌ترین چالش بعثت هم بُعد سیاسی آن بود

علیرضا پناهیان در سحرهای ماه مبارک رمضان با حضور در برنامۀ سحر شبکۀ افق، دربارۀ بستر ظهور پیامبر اسلام(ص) و ارتباط آن با عصر ظهور و مقدمات فرج به گفتگو می‌پردازد. در ادامه، فرازهایی از جلسه دوم این گفتگو را می‌خوانید:
عقیق با مشارکت روبیکا برگزار می کند

پویش سجاده فیروزه ای برای روزه اولی ها

بچه‌هایی که امسال برای اولین بار پای سفره سحری و افطار می‌نشینید، همراه اول می‌خواهد به شما یک یادگاری بدهد تا رمضان ۱۴۰۰ را فراموش نکنید.
رهبر انقلاب:

ایران از سال ۹۴ خیلی قوی‌تر شده و برجام باید به نفع ایران تغییر کند/ انتخابات نماد وحدت ملی باشد، نه دودستگی و تفرقه

جایگاه ریاست جمهوری، مهمترین و مؤثرترین مدیریت کشور است و طرح برخی مسائل همچون اینکه رئیس‌جمهور اختیاراتی ندارد یا تدارکاتچی است، خلاف واقع و از روی بی‌مسئولیتی یا بی‌اطلاعی یا غرض‌ورزی است.
افتتاح بوستان ستایشگران در فرهنگسرای تهران

فیلم| همراهی مداحان اهل بیت (ع) در پویش درخت یاری

گفتنی است این نهال های مثمر به همت بنیاد علوی برای همراهی مداحان اهل بیت در طرح #درختیاری در این بوستان کاشته شد و قرار است عواید حاصله صرف رسیدگی به محرومان شود. در قالب طرح درختیاری ، یک میلیون نهال مثمر توسط گروه های جهادی در سراسر کشور کاشته می شود .