به همت بنیاد دعبل خزاعی:
پویش «نذر طفل رباب» هیئتی‌ها برای کمک به بی‌آبی‌های اخیر

عقق: بنیاد دعبل خزاعی پویش «نذر طفل رباب» را با کمک جامعه ستایشگران و هیئتی‌های کشور برای کمک به بی‌آبی مردم استان‌های سیستان و بلوچستان و خوزستان راه‌اندازی کرد.

در متن فراخوان این پویش آمده است: به برکت نفس گرم روضه‌خوانان، اشک‌های پاک گریه‌کنان، دستان پرمهر کریمان و یکایک مردم ایران و به افسوس تعداد قطرات باران نیامده در صحرای کربلا، مهرریزانی به وسعت دل‌های شیفته حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خواهیم داشت.

بنیاد دعبل خزاعی همزمان با حرکت کاروان سیدالشهدا(ع) از مکه به سمت کوفه، در راستای همیاری و کمک‌رسانی به استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان، با دریافت و جمع‌آوری کمک‌های نقدی آحاد مردم، به خصوص جامعه ستایشگری، هیأت‌ها، تشکل‌های مذهبی و کانون‌های فرهنگی و تبلیغی به کمک خواهد شتافت.

 

در این پویش بناست با جذب منابع و یاری جامعه ستایشگران و هیئت‌های کشور که همیشه پیشرو و فعال در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی بوده‌اند، با کمک به روند آب‌رسانی به این مناطق،  گرهی از مشکلات مردم این استان‌ها برداشته شود. علاقه‌مندان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۳۲۸۳۴۲۰۷۴ به نام این بنیاد واریز کنند.