عقیق |‌ aghigh.ir

کد خبر : ۹۲۱۱۴
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس فردا، ۲۲ آبان‌ماه، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق برگزار می‌شود.
عقیق:مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق برگزار می‌شود. پیکر مطهر این دو شهید گمنام که یکی 20 ساله است و در عملیات کربلای 4 و در منطقه ام‌الرصاص به شهادت رسیده و دیگری 19 ساله است که در عملیات والفجر 4 در منطقه پنجوین به شهادت رسیده است در قیامدشت تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

مراسم وداع با پیکر مطهر این دو شهید گمنام امشب؛ یکشنبه 21 آبان ماه 96  بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در قیامدشت، خیابان بهشتی، چهارراه اول برگزار می‌شود.

مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس فردا؛ دوشنبه، 22 آبان ماه 96 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق برگزار می‌شود. این مراسم ساعت 9:30 از مقابل مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در قیامدشت، خیابان بهشتی، چهارراه اول  با حضور عموم مردم، دانشجویان و اساتید دانشگاه آغاز می‌شود و به سمت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق واقع در قیامدشت، خیابان شهید باهنر ادامه پیدا خواهد کرد.

در دانشگاه نماز میت به امامت امام جمعه قیامدشت بر ابدان مطهر شهیدان اقامه خواهد شد و سپس برنامه با سخنرانی محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد استان تهران و واحد تهران مرکز و ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) توسط مداحان اهل بیت(ع) ادامه خواهد داشت. سپس مراسم تدفین برگزار و پیکر این دو شهید گمنام، جنب مسجد دانشگاه به خاک سپرده می‌شوند.


منبع:تسنیم
پربازدیدترین اخبار
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ها
پربحث ها